dieta

img

Czy CXWORX to trening również dla osób małej aktywności fizycznej (początkujących)? Największe korzyści z zajęć mogą odnieść kobiety, ponieważ BodyPump rewelacyjnie ujędrniają i modelują całą sylwetkę, a zwłaszcza miejsca szczególnie narażone na odkładanie się tkanki tłuszczowej: uda, pośladki, brzuch i ramiona. Fitness ze sztangami przeznaczony jest dla każdej zdrowej, dorosłej osoby, bez względu na jej poziom zaawansowania.

Grupa specjalistów fizjoterapii i sportowców firmy LESMILLS opracowuje program BodyPump, który „pobudzi” do pracy wszystkie mięśnie i włókna mięśniowe. BodyPump to zajęcia grupowe z wykorzystaniem sztang umiarkowanym obciążeniu. Prezentujemy Państwu nowoczesny, profesjonalny oraz prowadzony przez pasjonatów i miłośników szeroko pojętej aktywności fizycznej klub - KDK Fitness.

Niezapomniane wrażenia, motywacja, chwila oderwania się w świat górskich wycieczek, czy leśnych zakątków, a przy tym spalanie tkanki tłuszczowej, poprawa wytrzymałości i wydolności organizmu. Od 2014 roku w Fitness Clubie Imperium odbywają się 4-miesięczne cykle przygotowawcze do sezonu kolarskiego, znane jako Grupa Kolarska. Praktyka jogi opiera się na ćwiczeniu asan, czyli pozycji jogicznych, których celem jest uelastycznienie i wzmocnienie ciała.

Stretching wspaniale likwiduje przykurcze mięśniowe, które mogą być spowodowane np. siedzącym trybem pracy czy treningiem siłowym. Trening ze sztangą wykonywany jest przy muzyce, w rytm której prowadzone są ćwiczenia. Skierowany jest zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych.

Zajęcia dla osób, którym szczególnie zależy na wzmocnieniu i wyrzeźbieniu mięśni brzucha i grzbietu. Trenerzy Fitness Club Imperium to w znacznej części absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, sportowcy, ludzie, którzy uczestniczyli w niezliczonej ilości szkoleń, kursów i warsztatów, by zdobyć merytoryczne przygotowanie do wykonywanego zawodu. Wiemy, że w grupie jest największa siła, dlatego osobom, którym brakuje motywacji do ćwiczeń, zapraszamy na fitness z Justyną!

Charakteryzuje się dużą intensywnością, a dzięki temu jest idealnym sposobem na spalenie tkanki tłuszczowej i poprawę wydolności oraz wytrzymałości organizmu. To interwałowy trening metaboliczny, który w równomierny sposób angażuje pracę mięśni całego ciała. Wraz z upływem czasu ilość oraz oferta fitness klubów powiększała się.

Tyle była to niezwykła gimnastyka, że prowadzono ją w bardzo szybkim tempie w rytm muzyki dyskotekowej Fonda wspomina, że po trzech pierwszych zajęciach miała kłopoty z chodzeniem po schodach. Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000500499, NIP: 9512377712, Regon 147137357; kapitale zakładowym w wysokości 100 000zł. Zajęcia nie tylko bardzo kształcą ruchowo, ale także rozwijają słuch muzyczny, ponieważ duży nacisk kładzie się na wykonywanie ruchów do konkretnych dźwięków w piosenkach z repertuaru r&b, rap, soul.

Łączy w sobie elementy wielu stylów - na zajęciach nauczycie się choreografii z wykorzystaniem różnych kroków: od hip-hopu, przez dancehall a kończąc na waackingu. Opierają się na ćwiczeniach ogólnorozwojowych angażujących wszystkie grupy mięśniowe a głownie mięśnie brzucha i pleców. Zajęcia są dla mam z dziećmi od okresu popołogowego kobiety do pierwszego roku życia dziecka.

Ćwiczenia dobierane są tak, aby angażować jak najwięcej mięśni naszego ciała. W ciągu 20 sekund pracy robimy tyle powtórzeń jednego ćwiczenia, ile tylko jesteśmy w stanie jak najszybciej. Według badań trening tego typu wysokiej intensywności to skuteczny sposób na spalenie tkanki tłuszczowej i podkręcenie metabolizmu.

Jędrne pośladki i uda, mocne mięśnie rąk, klatki piersiowej, pleców i brzucha, świetna koordynacja ruchowa oraz smukła sylwetka - to wszystko osiągniesz tańcząc w rytm muzyki hip hop funk czy popu. Jeśli chcesz wzmocnić mięśnie, poprawić elastyczność ciała i wyrzeźbić piękną sylwetkę, spróbuj Power Jogi. Balansując na piłce średnicy 55-75 centymetrów jednocześnie zrelaksujesz się i wzmocnisz mięśnie posturalne.

Egurrola Fitness Club jest miejscem stworzonym specjalnie dla Ciebie! "Just FA PUMP it" 🏋️‍♂️😀 Chcesz poprawić wytrzymałość, siłę i przy tym dobrze się bawić❓ Nic prostszego, wystarczy że odwiedzisz Fitness Academy Retro i przekonasz się, że warto z nami...

Top